• V SÚŤAŽI KRÁĽ A KRÁĽOVNÁ CIEST MÁME VÍŤAZOV

• 05.10.2023 17:34
          • Spopularizovať profesiu vodiča medzi žiakmi stredných odborných škôl a oceniť zručnosti a vedomosti vodičov to bolo cieľom súťaže Kráľ a kráľovná ciest 2023. Finále súťaže sa konalo dňa 29. 09. 2023 na veľtrhu Autosalón – Autoshow v Nitre.

• Z našej školy sa do finále dostali traja žiaci na základe zaslaných videí na tému - Prečo chcem byť profesionálnym vodičom?

Víťazmi vo finále boli všetci, ale predsa len:

• na 2. mieste skončila Miriama Vítková z III.B.
            • na 6. mieste Jaroslav Panák z III. B,
            • na 7. mieste Miroslav Brun zo IV. B.

FOTOALBUM:

Špeciálnu cenu udelila Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl (SKVZA) Jaroslavovi Panákovi z III.B za rekordne najrýchlejšie vypracovanie testu na vodičské oprávnenie skupiny B s najvyšším počtom bodov.

Spolu si zmeralo sily desať kombinovaných dvojíc, jeden profesionálny vodič a jeden žiak strednej školy. Žiaci súťažili v 5 súťažných disciplínach individuálne, ale aj v tíme s vodičom. Súťaž zorganizoval ČESMAD Slovakia s viacerými partnermi.