• EXPERT geniality show

• 28.03.2023 15:30

• Dňa 31.novembra 2022 sa uskutočnila celoslovenská vedomostná súťaž EXPERT geniality show.
            Súťažiaci si mohli vybrať dve spomedzi šiestich ponúknutých tém:

• Od Dunaja k Tatrám – slovenské dejiny, umenie, šport, biológia, geografia, aktuality, slávni Slováci
            • Mozgolamy – logické hádanky, postupnosti, zaujímavé slovné úlohy, kombinačné, pojmové myslenie
            • Svetobežník – fyzická geografia, humánna geografia
            • Tajomstvá prírody – biológia, fyzika, astronómia, chémia
            • Do you speak English? – čítanie, bežné výrazy, gramatika, reálie
            • Góly, body, sekundy – história a druhy športu, rekordy, olympionizmus, športovci, fyziológia tela športovcov, strava

Súťažné témy mali každá 25 otázok, na vypracovanie testu mali súťažiaci 60 minút. Súťaže sa zúčastnilo 16 žiakov našej školy: 5 žiakov z I.A, 8 žiakov z II.A, 1 žiak z I.C, II.C a IV.B.

Kompletné výsledky boli zverejnené 26. 2. 2023. Tí súťažiaci, ktorí sa v niektorej téme vo svojej kategórii umiestnili v prvej štvrtine rebríčka, získali titul EXPERT a tí súťažiaci, ktorí sa vo svojej kategórii umiestnili v prvej štvrtine rebríčka v celkovom poradí  získali titul TOP EXPERT.

Michal Husár I.A  EXPERT v téme Svetobežník a v téme Mozgolamy, TOP EXPERT

Tobias Bubla I.A  EXPERT v téme Svetobežník a v téme Góly, body, sekundy, TOP EXPERT

Tobias Domáň I.A EXPERT v téme Svetobežník, TOP EXPERT

Lea Pischová II.A  EXPERT v téme Tajomstvá prírody

Nicolas Vaňko II.A EXPERT v téme Góly, body, sekundy

Matej Hraboš II.C EXPERT v téme Od Dunaja k Tatrám, TOP EXPERT

Monika Zemková IV.B EXPERT v téme Svetobežník.

Našim úspešným žiakom blahoželáme!