• 24.03.2023 12:44
          • Dňa 24.2.2023 sa na našej škole konalo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Zúčastnilo sa ho 15 žiakov prvých, druhých a tretích ročníkov.
          • V kategórii prednes poézie porota prvým miestom ocenila Kristínu Macháčkovú z III.A a Mateja Hraboša z II.C, druhé miesto obsadili Michaela Staňáková a Matúš Blaškovič z I.A. Na treťom mieste sa umiestnili traja súťažiaci - Kardošová Kristína z I.B, Natália Chnapková z II.A a Dominik Markovič z II.C (za prednes vlastnej tvorby). Porota sa rozhodla udeliť extra cenu za originálny prednes poézie Jána Smreka, a to Lucii Jurčegovej z I.B.

Galéria, Hviezdoslavov Kubín:

Umiestnení žiaci boli odmenení sladkými odmenami a vecnými cenami. Do regionálneho kola, ktoré sa bude konať 3.4.2023 v Galérii Miloša Alexandra Bazovského, postupujú - Kristína Macháčková a Matej Hraboš.

Všetkým zúčastneným a odmeneným srdečne gratulujeme a postupujúcim prajeme úspešnú reprezentáciu školy!