• Ocenenie najlepšieho žiaka v systéme duálneho vzdelávania

• 30.06.2022 12:57
          • Dňa 23. 06. 2022 sa v Banskej Bystrici konalo slávnostné udelenie významného ocenenia Nikole Hlávekovej, žiačke študijného odboru 3795 K klientsky manažér pošty.
            Slovenská pošta, a.s., ako partner v duálnom vzdelávaní pošas školského roka sledoval najmä kritéria ako študijné a praktické výsledky žiaka, dochádzku na praktické vyučovanie, samostatnosť a angažovanosť pri riešení úloh, správanie a zodpovedný prístup.

Ocenenie bolo príjemným stretnutím žiakov, pedagógov a pracovníkov pôšt a stretnutie s riaditeľom ľudských zdrojov vnímame veľmi pozitívne. Nikolu potešilo, že pošta ocenila jej celoročné snaženie. Bolo veľmi príjemné si vymeniť skúsenosti so žiakmi a pedagógmi v odbore poštová prevádzka.