• Re-power Camp v Bratislave

• 29.02.2024 14:35
          • Dňa 27.02.2024 sa žiaci š.f. Elite Events - Mitašová, Suchomel, Krasková, Horváthová, Rosinová, Majer zúčastnili súťaže Re-power Camp v Bratislave, ktorej cieľom bolo stimulovať kreatívne a inovačné schopnosti študentov.

Pracovali na reálnej výzve v 6-členných zmiešaných tímoch. Úlohou bolo vypracovať projekt alebo aktivitu, ktorú by mohla banka UniCredit podporovať alebo na nej aktívne participovať, v snahe zvrátiť nepriaznivý trend, ktorý preukázali výsledky testov PISA. Výsledný projekt prezentovali pred odbornou porotou. Vďaka tejto súťaži si študenti vyskúšali tímovú prácu, rozvíjali svoje komunikačné a prezentačné zručnosti. Súťaž im priblížila fungovanie reálneho podnikateľského prostredia. Najlepšie tímy získavali hodnotné ceny. Z našej školy sme sa umiestnili na peknom 1.mieste - Jakub Suchomel z 3.A (získal finančnú odmenu 100eru) a krásne 3.miesto Sára Mitašová(získala finančnú odmenu 50eur).